O MNIE

Nazywam się Iwona Kobosko.

Moja przygoda z coachingiem zaczęła się od prezentu, którym był foto-coaching. Sesja coachingu wzbogacona była sesją zdjęciową. Poruszane tematy wyraźnie wpływały na moją mowę ciała. Poza piękną pamiątką z tego wydarzenia odkryłam, że mam wiele do zrobienia…

Ten czas pokrywał się z moimi okrągłymi urodzinami i 10-leciem pracy w korporacji. Miałam już za sobą wiele sukcesów sprzedażowych i wszystkie równoległe awanse, ale czułam, że coś muszę  zmienić, żeby nadal się realizować. Zaczęłam się zastanawiać co mogę zmienić? Co jest dla mnie ważne? Gdzie chcę dojść? Nie wiedziałam. Nic nie było jasne ani oczywiste.

Postawiłam na własny rozwój. Kolejne sesje z coachem zwróciły moją uwagę na twórczość. Zaczęłam malować obrazy… Ta pobudzona kreatywność powoli zaczęła się przejawiać w innych sferach życia.

Taki był początek, a potem decyzje zapadały jedna po drugiej: szkolenia się na profesjonalnego coacha  i odkrywania nowego zawodu… W czasie zdobywania umiejętności trenerskich Action Learning, podczas coachingu grupowego, urodził się pomysł mojej nowej działalności zawodowej ‘Coaching poza szlakiem”, na który dzisiaj mam okazję Cię zaprosić.

 

Coaching Bielsko Biała

W sumie zewnętrznie nic się nie zmieniło. Nadal pracuję na tym samym stanowisku, w tej samej firmie i nadal osiągam świetne wyniki sprzedażowe!

Zmieniłam się wewnętrznie. Nabrałam dystansu. Postawiłam sobie nowe cele. Przejęłam kontrolę. Jestem zadowolona i silna w sobie! 

Coaching pokrywa się z moimi wartościami. Stał się moją filozofią życia. Daje przestrzeń. Odkrywa. Eksploruje. Pokazuje potencjał, wyjątkowość i oryginalność. W pracy coachingowej samemu się decyduje, ustala tempo i rytm. Można wszystko, a nic się nie musi. Podnosi się nasza samoświadomość, więcej rozumiemy. Stajemy się bardziej tolerancyjni, otwarci na inność. Już nie oceniamy, a z ciekawością poznajemy perspektywę drugiej osoby. Każdy z nas jest ok. Bierzemy sprawy w swoje ręce. Ustalamy swoje cele. Szukamy w sobie motywacji. Działamy. Już nie obwiniamy świata. Już nie mamy wymówek…

Jesteśmy spokojni. Wiemy co robić. Idziemy swoją drogą… 

Do zawodu coacha przygotowywałam  się przez kilka lat. Moja ostatnie osiągnięcie to akredytacja międzynarodowego towarzystwa coachingowego na poziomie - ICI Coach (International Association of Coaching Institutes w Berlinie). Pracuję zgodnie z wartościami i kodeksem etycznym ICF. Daje to w tym zawodzie bezpieczeństwo każdej ze stron i zapewnia moim klientom profesjonalny serwis.

Dzięki mojej drodze wiem, że kiedy zmieniamy coś w swoim życiu - zaczynamy tworzyć, a kiedy tworzymy - zaczynamy się spełniać i realizować.

Serdecznie Cię zapraszam na przygodę z coachingiem dla własnego rozwoju osobistego  i zawodowego. Zapraszam na sesje indywidualne, Coaching grupowy metodą Action Learning, Coaching Poza Szlakiem w Beskidach oraz cykl warsztatowy „Coachingowe czwartki”.

Iwona